O nás

Caria Pan

O nás

Jmenuji se Helena a jsem vášnivá cestovatelka a milovnice přírody. Navštívila jsem za svůj život hodně zemí a absolvovala jsem spoustu zájezdů po celém světě. Posledních pár let se aktivně věnuji cestování po Turecku. Sama jsem byla neskutečně překvapená, kolik krás, barev, vůní a možností pro aktivní pobyt v přírodě tato země nabízí.

Cestovní agenturu Caria Pan Travel jsme založili v ČR jako dceru stejnojmenné turecké cestovní kanceláře, která se specializuje na přírodní turistiku a ekoturistiku.

Zkušený tým a nejlepší kvalita zájezdů

Zájezdy

Díky mnohaletým zkušenostem a zkušenému týmu je Caria Pan Travel jednou z předních cestovních kanceláří v Turecku v oblasti přírodní turistiky. Obrací se na nás i tak velké společnosti jako německý Wikinger Reisen, rakouský Eurohike nebo britská The Natural Adventure.

Naše nabídka obsahuje 4 hlavních směry, kterými jsou skitouring a skialpinismus, expedice na Ararat, turistika a jóga. Všechny druhy mají jedno společné, a to představit vám krásy Turecka jinak, než je znáte z mainstreamových nabídek většiny cestovních kanceláří.

Kvalitu našich výletů do přírody zajišťuje:

a) dobrá organizace,
b) výběr nejkrásnějších tras a míst,
c) bezpečnost,
d) útulné ubytování s dobrým jídlem.

Pravidelně se staráme o údržbu tras, dobré značení a aktualizace Road booku, kontrolu nabízených ubytování atd. Jedinečnost zájezdů zaručují naši exkluzivní partneři smluvení pro mateřskou cestovní kancelář Caria Pan Travel.

Průvodci a zaměstnanci

Udržitelnost

Udržitelnost pro nás začíná výběrem ubytování, kde dbáme především na to, abychom neupřednostňovali velké komerční nebo řetězové hotely. Na prvním místě přichází v úvahu rodinné ubytování, jejichž majitele se snažíme školit podle požadavků našich hostů. Pokoušíme se povzbudit děti těchto majitelů, aby převzaly zaměstnání svých rodičů, aby se zabránilo exodu venkova. Určitá část příjmů společnosti Caria Pan se převádí na sociální projekty. Naši průvodci a personál nejsou placeni podle standardu Turecka, ale podle standardu země, ze které hosté pocházejí.

Díky našim zkušenostem vám zajistíme servis nejvyšší kvality, bezpečí a jistotu. Vy tak můžete už jen nerušeně nasávat vše, co si vaše tělo a duše žádá.

Tak pojďte s námi poznat Turecko jinak!

Cestování po Turecku

Galerie